29.08.15

Байки і байкери. Каунас/Bike Show - Kaunas

Сьогодні замість розповіді про якусь мандрівку буде просто багато-багато фото й багато захоплення. Бо ж як можна не захоплюватися красенями-байками і такими ж красенями-байкерами?Такої кількості байків, зібраних в одному місці й в один час, я ніколи не бачила. Якби довелося рахувати, то до тисячі лічити точно треба було б. А зібралися вони в Каунасі на величезне мотошоу, яке триватиме два дні. Потрапити на основну програму нам дитина не дасть, а от на відкриття свята та початок мотопробігу містом ми таки втрапили.
Не знаю, як ви, а я кожним байком захоплювалася як витвором мистецтва. Щоправда, деякі з них такими і є - самі пересвідчитеся, роздивляючись фото. 
Про байкерів взагалі мовчу, бо що тут іще скажеш? Шкіра. Черепи. Голені голови й бородаті обличчя. Брутальність. Сила. Свобода.А оцініть-но цього гостя з Шотландії. Трохи незручний, напевно, одяг для їзди на мотоциклі отой кілт, зате ж гарно як, оригінально й урочисто! Шкода, що байкерів у вишиванках не побачила))

А дівчата які! Стрункі білявки у шкіряних штанях і на підборах - тож теж класика жанру)))

Сивий бородань, якого сфотографувала на ходу, - справжній ветеран байкерів.
На такому "байку" мене в дитинстві точно катали)))Чим не бетомобіль?))
Вау! Це литовські представники найкрутішого міжнародного байкерського клубу "Янголи пекла"! 

"Харлей Девідсон" - легенда доріг.
 І ще багато-багато інших красенів.Навіть геть мініатюрних)) Таке мале, а вже майже байк)))

А це військовий ретро Харлей Девідсон - унікальний транспорт.
Сторож шлемів)))Початок велопробігу. Тут колона ледь-дель рухалася, бо ж старт. Це дало можливість познімати. Але зате не вдалося насолодитися одночасним ревом сотень мотоциклів. Певно, з вікна нашого будинку картинка відкривалася вражаюча. Шкода, що не можна бути у двох місцях одночасно...
Зверніть увагу на велобайк на тротуарі))Ось вже згаданий вище ветеран на коні й у шлемі. Гнома вам не нагадує?))Ой який пасажир на куфері примостився! ))


Ще один велобайк. Йшов у колоні нарівні з мотоциклами))
Таткова доця)))


І ще одна юна байкерша з татком))


А це - тріо шалених подруг! Ну й класнючі ж! Аж самій руки-ноги зачухалися осідлати залізного коня. А що хіба? От візьму й зроблю))


Немає коментарів:

Дописати коментар