09.02.15

Каунас/Kaunas. Позичені фото. Зима.

Про Каунас, де живу, можу розказувати багато. Й обов'язково робитиму це.
А поки що просто покажу фото зимового міста. Фото не мої, а позичені, бо я не вмію так гарно показати те, що бачу і що викликає у мене шквал емоцій.
Сподіваюся, ви теж його - той емоційний шквал - відчуєте хоча б так, віртуально))Вечірнє Старе місто, вигляд з Неману. 
Видно сидіння амфітеатру,  причал, ліворуч - подвійна дзвіниця костелу Св. Франциска Ксаверія, а праворуч - костел Вітаутаса Великого.


Photo by Dainius Mažeika.

Каунаська фортеця з висоти пташиного польоту. Отакі аерофотозйомки дуже популярні в Литві. Влітку повітряні кулі над містом - звична річ. А от зимові польоти для мене дивина.
Фортеця стоїть в місці, де зливаються Неман і Неріс. Тут видно лише Неріс.
У вежі - частина експозиції історичного музею, а поле часто стає майданчиком для концертів під відкритим небом, ярмарок і фестивалів. Photo by Raimondas Pundinas.

У Каунасі є своє море. Тобто це - водосховище, бо литовською справжнє море - jūra, а marios - це отаке рукотворне море, іншими словами - затока, лагуна.
На нашому морі є порт, пляжі, купа місця для прогулянок та риболовлі. Але мені найбільше подобається ліс і сосни.

Photo by Dainius Sadauskas.

Ще один результат аерофотозйомки - вигляд на центр міста. Ратушний майдан із ратушею, відомою під назвою Білий лебідь (чому, напевно, зрозуміло)) та на Старе місто, а також на Неман, міст Вітаутаса Великого (або Алексотський) і стрімкий протилежний берег річки, на якому починається район Алексотас.

 Photo by Raimondas Pundinas.

Вечір, той самий міст Вітаутаса Великого й однойменний костел. Точніше, навпаки))


Photo by Dainius Mažeika.

Немає коментарів:

Дописати коментар